Hakkımızda

Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılıkla  ile ilgili bir standart bulunmamasına  rağmen  firmamız sektör  içinde  edinmiş  olduğu 18 yıllık tercübelerini  uluslararası standartta hizmet verdiği müşteri  ve hizmet ortaklıgı yaptıgı birçok  yabancı  firmalar ile birlikte bir standarda oturmuştur ve ülkemizde henüz  bir NAKLİYE  HİZMETİ ile ilgili bir egitim  kurumu olmamasına  rağmen  personeline  vermiş oldugu  teklik  bilgi  ve sektörün  gerektirdiği  tutum  ve davranışlar açısından sektöründe egitimci  olmuştur .

Evden eve nakliyat süreci bizimle irtibata geçmeniz ile başlar. Sizden aldığımız bilgileri değerlendirerek bir fiyat teklifi sunarız yada taşınacak eşyayı yerinde analiz ederek eşya için yeterli büyüklükte ki araç temini ve eleman sayısını belirler expertiz sonunda bir fiyat teklifi sunarız. Taşınmanız için bütün detaylar konuşulup planlandıktan sonra bir taşıma sözleşmesi hazırlanır sözleşmede size nasıl bir hizmet verilecek, fiyat bilgisi, eşya hangi gün saat kaçta alınacak, teslim edilme tarihi gibi önemli bilgiler yer alır.

Sözleşme yapıldıktan sonra eşyanızın sigortası yapılır ve taşınma günü beklenir. Evden eve nakliyattan iki gün önceden sizinle irtibata geçilir ve taşınma saati, taşınmanın planlaması ve taşınmaya hazırlık gibi bilgiler verilir.
Evden eve nakliyat günü eviniz güvenli ve titiz bir şekilde taşınır ve yeni evinize kurulumu sağlanır sizede yeni evinizde rahat taşınmanın mutluluğu kalır.